fbpx

Restrukturyzacja Fest Festival i Follow The Step

Pomiędzy 9 a 13 sierpnia 2023 roku miała odbyć się kolejna edycja jednego z największych polskich festiwali muzycznych – FEST Festival. W trakcie imprezy miało odbyć się ponad 200 występów znanych artystów. Niestety zamiast relacji z koncertów, w ostatnich dniach mówi się jedynie o: odwołaniu imprezy, problemach finansowych organizatora, zwrotach za opłacone bilety, zapowiadanej upadłości i w końcu obwieszczonej restrukturyzacji.

Od 9 sierpnia 2023 roku zarówno względem Fest Festival sp. z o.o., jak i osobowo powiązanej spółki Follow The Step sp. z o.o. prowadzone są postępowania o zatwierdzenie układu. Wszyscy wierzyciele ww. spółek mogą brać aktywny udział w tych postępowaniach i mieć swój wpływ ich dalsze działanie.

Z doświadczenia wiemy, że bardzo niewielu wierzycieli zdaje sobie sprawę ze swojej sprawczości w postępowaniu restrukturyzacyjnym. Często również zdarza się, że oddanie prawidłowego głosu w Krajowym Rejestrze Zadłużonych jest zbyt trudne dla osoby niezajmującej się tym na co dzień.

Dlatego też, jeżeli byłeś wykonawcą albo podwykonawcą którejś z ww. spółek, Twoja faktura nie została opłacona, albo nie udało Ci się odzyskać pieniędzy za zakupione bilety, odezwij się do nas. Dokładnie przeanalizujemy Twoje roszczenie i pomożemy Ci w odzyskiwaniu należności.

Po więcej informacji odezwij się na upadłoś[email protected]

Call Now Button